Online svet sa vyvíja rýchlosťou svetla.

My sme pripravení na každú výzvu.

Ste u nás prvýkrát?

Úvodná analýza Vášho projektu ZDARMA

Objednajte sa na úvodnú 60 minútovú bezplatnú konzultáciu. Stačí vyplniť kontaktný formulár. Stretnutia prebiehajú osobne v Košiciach alebo cez Skype. Pozrieme sa spoločne na to, ako z Vášho podnikania vyťažiť čo najviac.

Spravovanie sociálnych sietí

Nebaví Vás nonstop sedieť za počítačom a vymýšľať príspevky na sociálne siete? Spravíme to za Vás a nie len tak hocijako, ale s gráciou, ako sa patrí. Vieme, že sociálne siete vyžadujú v prvom rade príjemný vizuál, chytľavý text a prvotriednu komunikáciu s cieľovou skupinou. Tieto prednosti sú nám dôverne známe a vyriešime ich za Vás na jedničku s hviezdičkou. Do celého procesu ste od začiatku zainteresovaní a môžeme s Vami pravidelne odkomunikovať všetky dôležité veci alebo to môžete nechať celé na nás a venovať sa naplno iným veciam vo Vašej firme. Všetko je záležitosťou dohody, ktorú si stanovíme hneď na začiatku.

Samozrejme výsledky sú pre nás kľúčová vec a bez nich to nemá zmysel. Každý mesiac od nás dostanete dokument s výsledkami, ktorý Vám aj poctivo vysvetlíme. 

Viac informácií

Online reklama je naša špecialita

Online marketing sa vyvíja rýchlosťou svetla a my vieme, že to môže byť veľmi mätúce pre ľudí, ktorí sa v tejto oblasti nehýbu. Reklama nie je len o tom spustiť ju a hotovo. Za kvalitnou reklamou je obrovské množstvo prác, analýz, stratégií a aj tak to nie je všetko. Na začiatku si spoločne prejdeme najvhodnejšie spôsoby propagácie pre Váš biznis, aby sme nestrieľali tam, kde to nemá zmysel a zadefinujeme si ciele. Samozrejmosťou je aj efektívne použitie rozpočtu, ktorý na reklamu minieme.

Následne online reklamu pre Vás vymyslíme, vytvoríme a hodíme ju do online sveta. Určite nie sme z tých, čo v tomto bode končia svoju prácu. To je omyl, lebo len tu to celé začína. Reklama sa učí, vyvíja, prispôsobuje a my ju preto musíme pozorne sledovať a optimalizovať, aby plnila vopred dohodnuté ciele a minula len toľko, koľko potrebujeme. Komunikácia s Vami je pre nás priorita a teda o všetkých rozhodnutiach budete vedieť vždy ako prvý. 

Viac informácií

Ako dostať emailové kampane k cieľovým zákazníkom? My v tom máme jasno

V dnešnej dobe je naozaj mnoho možností, ako sa pripomenúť Vašim zákazníkom a klientom. Netreba ale zabudnúť na starý dobrý email, ktorý má stále svoje postavenie v oblasti online marketingu. Často sa stretávame s otázkami: ako dostať email ku cieľovému zákazníkovi, ako pozbierať emaily do databázy čestne a štýlovo a ako docieliť, aby sa tie odoslané emaily aj otvorili. 

V tomto všetkom Vám radi pomôžeme a celý proces Vám nastavíme na mieru tak, aby to bolo podľa Vašich predstáv, ale aj podľa strategických procesov, ktoré sa pri tomto segmente osvedčilo používať.

Viac informácií

Lepšie texty pre Váš web alebo sociálne siete

Ak Vaša reklama nemá gramaticky správne a atraktívne napísaný text, môže sa ľahko stať, že všetky náklady spojené s marketingom budú len mrhaním. Získať si dôveru zákazníka, nastaviť ho k ochote vypočuť si Vaše posolstvo, presvedčiť ho o užitočnosti Vašich produktov, služieb a spolupráce s Vami - to sú kroky, ktoré sa nedajú obísť a stávajú sa kľúčovými pri odlíšení sa od konkurencie.

Napíšeme pre Vás texty na sociálne siete, webové stránky, popisy produktov na e-shop, newslettering, texty prezentačných materiálov, firemných tlačovín, ale aj PR články alebo blogy. Pravidlom je najmä ohľad na Vašu firemnú identitu i cieľovú skupinu. Vopred si stanovíme charakter reklamného textu, či požadovaný tón, aby bol výsledok pre Vás prirodzený, vystihol Vaše podnikanie a zapadal do skladačky budovania značky.

Viac informácií

Vytvoríme Vám webovú stránku podľa Vašich predstáv a nie len to...

Sme si vedomí toho, že webová stránka je základným stavebným kameňom v celom prostredí online propagácie. Mala by spĺňať základné veci, ako je jednoduchosť, schopnosť upútať Vašu pozornosť, rýchlosť a tiež by mala  doviesť zákazníka ku akejkoľvek konverzii. Máme pre Vás dobrú správu. U nás sa pod jednou strechou menia akékoľvek nápady a vízie do reality.

Najprv  zistíme Vaše predstavy a vízie, potom pre Vás nakreslíme Váš web, dáme mu hĺbku vo forme textov a následne hotový výsledok naprogramujeme. Ak by ste túžili popri web stránke mať dokonca aj vlastnú aplikáciu pre operačné systémy iOS, Android neváhajte sa nám ozvať a zrealizujeme to. 

Viac informácií

Kvalitný grafický dizajn je kľúč k úspešnému predaju

Grafický dizajn a kvalitný branding značky sú dve vstupné brány každej spoločnosti. Tak ako svojim odevom vypovedáme o našich hodnotách, viere a svetonázore, to isté platí pri "ošatení" Vašej firmy. A takmer stopercentne platí, že šanca na prvý dobrý dojem je len jedna.

Grafický dizajn nie je len o grafike. Je to kontextuálne umenie viacerých zložiek-výtvarnej, psychológie, znalostného marketingu, ale aj etnografie a histórie. Toto všetko nás naučila dlhoročná prax a individuálne požiadavky a prístup ku klientovi. Tam, kde už nestačia bratrancove znalosti Photoshopu, vyhľadajte profesionálny prístup - teda nás.
 
Viac informácií

Jazykové preklady pre firmy a podnikateľov

Myslíme aj na situácie, kedy je potrebné preložiť web, reklamné texty, úradné dokumenty alebo čokoľvek iné zo slovenského jazyka do iného cudzieho, prípadne naopak. Z toho dôvodu spolupracujeme s profesionálnými prekladateľskými agentúrami, ktoré dokážu našim klientom splniť všetko, po čom im srdce zatúži.

Ponuka jazykov, ktoré pre Vás vieme spracovať je naozaj široká, a tak nám neváhajte napísať v prípade, že by ste chceli vedieť viac. Môžeme Vám ale s kľudom prezradiť, že ani čínsky jazyk pre nás nie je výzva. Samozrejmosťou je aj kompletná korektúra textov a dôraz na kvalitu, rýchlosť a diskrétnosť.

Viac informácií

Vaša reklama bude odteraz vyzerať ako film a Vaše produkty ako krásna modelka

Tvorba originálneho obsahu pre Vaše sociálne siete a web je neoddeliteľnou súčasťou efektívneho online marketingu. Video a foto obsah je v súčastnosti najlepším komunikačným prostriedkom s budúcim zákazníkom. Do roku 2019 má video tvoriť až 80% webovej aktivity, no už dnes je jedným z najpoužívanejších marketingových nástrojov.

Radi Vám vytvoríme originálne video a foto podľa Vašich predstáv. Nemáte presnú predstavu? Ešte lepšie! Nechajte kreatívu na nás a my Vám pripravíme niekoľko verzií scenára a zabezpečíme celú produkciu od kastingov až po finálny strih. Nechajte nás zabezpečiť všetko potrebné, sadnite si do producentského kresla a sledujte ako vzniká Váš filmový trhák.

Viac informácií

Hudobné podklady na mieru pre Vašu reklamu, profesionálne ozvučenie nahrávok

Hľadáte originálnu zvučku pre Váš reklamný spot? Potrebujete hudbu do filmu alebo ozvučiť Vaše nahrávky? Chcete dostať viac kreativity do Vašich nahrávok? Ste na správnom mieste. Máme viac ako 10 ročné skúsenosti s produkciou hudby a ozvučovaním nahrávok v rozličných žánroch a kreativita nás veru neopúšťa. Práve naopak. Ak sa nám zveríte do rúk, tak dostanete tú najlepšiu starostlivosť a poradenstvo v tejto oblasti. 

Ak ste ešte takúto službu v minulosti nevyužili, tak nemajte obavy sa nám ozvať. Vysvetlíme Vám, prečo je dôležité mať vlastné zvučky v reklame a ako správne prispôsobená hudba dokáže taktiež ovplyvniť rozhodnutie zákazníka uskutočniť akúkoľvek konverziu.

Viac informácií

Ste u nás prvýkrát?

Úvodná analýza Vášho projektu ZDARMA

Objednajte sa na úvodnú 60 minútovú bezplatnú konzultáciu. Stačí vyplniť kontaktný formulár. Stretnutia prebiehajú osobne v Košiciach alebo cez Skype. Pozrieme sa spoločne na to, ako z Vášho podnikania vyťažiť čo najviac.