Rob to čo vieš

a zarob cash.

Hľadáš cestu a možnosti, ako sa uplatniť?

Zabudni na slovo práca. U nás v YNK media nebudujeme pracovníkov, ale slobodných ľudí, ktorí sa dokážu samostatne rozvíjať vo svojom vysnívanom odbore, vzdelávajú sa a majú zmáknutý time management. Nie je hanba, ak si na začiatku cesty a ešte nevieš kam vykročiť. Pomôžeme ti, vložíme do teba dôveru a naše skúsenosti. Na oplátku chceme spoľahlivosť a dôslednosť pri práci. 

Zodpovednosť

Tak ako v živote aj u nás je každý zodpovedný sám za seba. Ak nebudeš robiť, nebudeš zarábať. Ak budeš zodpovedný/á, tak zarobíš nadštandardne. To isté platí pre čas, ktorý za úlohami stráviš. Je veľmi dôležité pracovať efektívne a dodržiavať termíny.

Tímový duch

V YNK media spolupracujeme ako tím. Komunikácia je základ všetkého. Nikto nie je na úlohy sám. Ak niečo nevieš, nie je to hanba. Nikto nespadol z neba ako profesionál. Toto všetko platí iba do momentu, kým sa to nezačne zneužívať.

Dôvera

Vo všetkom hrá kľúčovú úlohu dôvera a otvorenosť. My ti dáme priestor a ty sa môžeš realizovať. Môžeš pomáhať klientom, môžeš vzdelávať klientov a zároveň sa môžeš vzdelávať aj ty. Priestor je neobmedzený. Ak sa v niečom nebudeš cítiť doma, stačí povedať a určite nájdeme cestu, ako to vyriešiť.

Daj nám o sebe vedieť a pustíme sa do spolupráce