Online svet sa vyvíja rýchlosťou svetla.

My sme pripravený na každú výzvu.

Ako to u nás prebieha?

Rozumieme, že vyznať sa v dnešom online svete nie je jednoduché. Plno možností, kopec cudzích slov, neznámych fráz, pravidelne sa meniace trendy a každý Vám odporúča niečo iné. Našou prácou je nájsť vhodné a efektívne riešenie pre Váš biznis a zároveň Vám to podať tak, aby bolo všetko pre Vás  komfortné a jednoduché. 

Prvé stretnutie s Vami

Máme radosť, že ste si nás vybrali ako spoločnosť. Na prvom stretnutí si vysvetlíme priebeh našej spolupráce, ukážeme Vám naše schopnosti a budeme veľmi radi, ak nám priblížite Váš projekt najlepšie, ako budete vedieť.

Úvodná analýza projektu

V ďalšom kroku si prezrieme Váš projekt do najmenšej šrubky a zistíme, v akom bode sa práve nachádzate. Navrhneme Vám možnosti na zlepšenie, urobíme pre Vás prieskum trhu, porovnáme plusy a mínusy, postavíme pre Vás cenovú ponuku na mieru a môžeme sa obuť do plánovania stratégie.

Vytvorenie stratégie na mieru

Najdôležitejšie je byť pripravený. Doťukať web, nastaviť každý nástroj, ktorý vyberieme pre Váš projekt nie je len tak. Čo to obnáša? Vymyslíme pre Vás stratégiu, ktorá bude zahŕňať plán prác, ktoré pre Vás doladíme na Vašom webe, zadefinujeme cieľovú skupinu, trefne prispôsobíme obsah na sociálnych sieťach, navrhneme vizuály pre kampane, spôsob a cestu akou sa odprezentuje projekt na internete a mnoho ďalšieho...

Začíname pracovať na projekte

Ok, máme stratégiu a teda čo ďalej? Ak budete súhlasiť so všetkým, čo sme pre Vás vymysleli, tak sa s Vaším dovolením pustíme veselo do práce.

Kontaktujte nás

S čím Vám pomôžeme?*

Telefón

+421 915 600 850

E-mail

info@yooneek.media